Cukiernia San Marino to wyjątkowe miejsce które zaskakuje różnorodnością ciast, ciasteczek i tortów, czekających na łasuchów w charakterystycznej ladzie cukierniczej – najdłuższej tego typu w Europie. Dla fanów słodkości na zimno proponujemy w sezonie letnim szeroki wybór lodów: kulkowych, włoskich i świderków, a także wyszukane desery lodowe. W sezonie zimowym zaś zapraszamy na przepyszne cremino i najlepszą w okolicy latte i czekoladę na gorąco z bitą śmietaną.

Cukiernia San Marino to miejsce przyjazne przede wszystkim rodzicom z dziećmi, wyposażone w dwa kąciki zabaw dla najmłodszych, gdzie pociechy mogą się wyszaleć pod czujnym okiem rodziców, delektujących się aromatyczną kawą. Dzieci mogą również własnoręcznie przygotować swoją pizzę, bo przecież efekt własnej twórczości jest zawsze najsmaczniejszy.

San Marino zadba o to, by nasi Goście otrzymali wszystko to czego tylko zapragną nawet jeśli będzie to najbardziej wymyślny tort w kształcie samochodu czy serca, tort z piękną ilustracją ulubionej postaci z kreskówki czy też tort ze zdjęciem krajobrazu czy ukochanej osoby.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

fot.Bogdan-+Üladowski-2